Распродажба!

Basic понуда

 295.90

Изработка на интернет страница за презентација на вас или вашата компанија/организација

SKU: Basic_web_design_packege Категорија Ознаки: , ,
Сподели за поддршка

Опис

Joomla или WordPress јадро;
До 4 страни (функционални линкови);
Уреднички пристап со едноставен контролен панел за уредување и објавување на свои содржини во однапред дефинирани категории;
Професионална обработка на Вашиот однапред доставен материјал;
Други услуги по договор
Гратис:
StarterHost пакет во износ од 114.9€/годишно;
Бесплатен домен.

Сподели за поддршка

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…