Распродажба!

Basic+ понуда

 385.90

Изработка на корпоративна интернет страница за презентација на вашиот бизнис

SKU: Basic+Web_design_package Категорија
Сподели за поддршка

Опис

  • Joomla или WordPress јадро;
  • До 8 страни (функционални линкови);
  • Уреднички пристап со едноставен контролен панел за уредување и објавување на свои содржини во однапред дефинирани категории;
  • Професионална обработка на Вашиот однапред доставен материјал;
  • Двојазична поддршка
  • Други услуги по договор

Гратис:

  • StarterHost пакет во износ од 114.9€/годишно;
  • Бесплатен домен.
Сподели за поддршка

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…